Battle of the Beadsmith

Je tomu už nějaký ten pátek (tuším, že snad někdy v březnu?), co jsem byla oslovena Stevenem Weissem, zda bych se nechtěla zúčastnit celosvětové soutěže Battle of the Beadsmith. Inu, souhlasila jsem, proč ne? Je to přeci jen dobrá šance se zviditelnit a ukázat celému světu.

Tak tedy ano. Los mi ale moc nepřál a mou soupeřkou se stala Alla Maslenniková z Ruska. Těžká soupeřka, přetěžká. Je mi jasné, že nemám šanci jí porazit, ale přesto jsem se snažila zhostit se svého úkolu se ctí, a tak jsem stvořila Karpó…

Myslím si, že tento náhrdelník plně reprezentuje mou tvorbu. Promítá se v něm má oblíbená barevnost, je jednoduchý a přitom složitý… Jsem na něj pyšná, miluji ho.
Teď se budu jen modlit, abych získala alespoň jeden hlas, protože Battle of the Beadsmith právě začíná…

2 komentáře u “Battle of the Beadsmith

  1. Je fantastické, co dokáže vytvořit lidská ruka z Česka! Poslední dobou jsem opustila zlato i stříbro a dávám přednost těmto šperkům, objevila jsem i prstýnky z korálků, které jsou příjemné na nošení a vypadají efektně.
    Děkuji za skvělou přehlídku šperků. Určitě si některé objednám, jen mi tu chybí ještě ceník.
    Hanka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>