Říjnový víkend zasvěcený FREEformu

Uvedené lekce se konají na adrese Minská 5, Praha 10 v kurzovacích prostorách obchodu Na spirále. Aktuálně se prosím přihlašujte přímo mně na email admin@leelabeads.net

SOBOTA 13.10.2018 od 10:00 – FREEFORM PRO ZAČÁTEČNÍKY
Délka kurzu: cca 3 hodiny; Cena: 400 Kč

Po delší době si zopakujeme základy korálkování bez pravidel, té nejlepší korálkové disciplíny – FREEFORMU :) Z připravených korálkových směsí si vytvoříme základní náramek šitý touto technikou. V ceně kurzu je zahrnut materiál a zapůjčení pomůcek.

Level: Jistá koralkovací zkušenost vítána, ale neni podmínkou, zvládne i šikovnejší začátečník.

SOBOTA 13.10.2018 od 13:30 – FREEUŠNICE
Délka kurzu: cca 4,5 hodiny; Cena: 500 Kč

Během kurzu postoupíme v levelu freekorálkování zase o kousek výš. Z připravených materiálových balíčků si společně vyrobíme freeformové vyšívané náušnice se středem z keramickémho knoflíku, které následně doplníme fringem. Navíc si vyzkoušíme efektní techniku výšivky “začištěná prdelka” :)
Pracovat budeme s keramickými knoflíky, ultrasuede a širokou paletou korálků od Miyuki Delica až přes mačkané korálky a broušené šatony.
V ceně kurzu je zahrnut kit na jeden pár náušnic včetně komponentů a zapůjčení pomůcek.
Pokud budeme během kurzu pracovat rychle, náušnice si odnesete domů hotové.

Level: Vhodné pro pokročilejší korálnice, ale není třeba se ničeho obávat :).

Příspěvek byl publikován v rubrice Kurzy a jeho autorem je Leela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>