Co jsem potkala na dovolené…

… aneb malý náhled do sortimentu cizozemských beadshopů…
a likvidace půl roku starých restů…

Když jsme se v létě s přítelem chystali na naši velkou cestu, pohrávala jsem si s myšlenkou návštěvy nějakého místního cizozemského beadshopu. Nicméně své plány jsem nakonec nedotáhla do konce a na dovolenou jsem odletěla nevybavena, bez mapky se zákresem místních beadshopů. Pouze jsem zhruba tušila, kde bych mohla nějaké najít.
Dva dny jsem ani o jeden nezakopla a když už jsem byla zklamaná, že odjedu aniž bych jeden jediný z nich navštívila (nebyla velká pravděpodobnost, že bych ještě na nějaký další během zbytku dovolené narazila), přišel zásah vyšší moci! Jeden beadshop byl hned vedle místa, kde jsme po dobu našeho pobytu bydleli! Aneb vždy se porozhlédni okolo místa kde bydlíš a nechoď stále stejnou cestou na nadzemku…

Mise tedy splněna, beadshop nalezen! Uvnitř byl ráj strandů všemožných minerálů a polodrahokamů, komponentů a nevím čeho všeho (obrázky jsou provokativně udělané jako proklikávací ;)… A výsledek?
Dospěla jsem k názoru, že nemá cenu se s tím další měsíc tahat na zádech, korále jsem si žádné nekoupila (ač se přítel divil a dokonce mě přemlouval, abych si přeci jen něco koupila), nechala drahé a nekvalitní čínské korálky drahými a nekvalitními čínskými korálky a alespoň jsem si tu potěchu pro oko vyfotila, abych se měla o co podělit…

Takže až budete někdy v Kuala Lumpur a navštívíte China Town, mějte na Jalan Sultan oči na stopkách, třeba potkáte nějaký beadshop, kde si s největší pravděpodobností sice nic nekoupíte, ale to nevadí. To, že ho najdete, se počítá! :)

Prázdninování

Konečně je to tu, nejkrásnější období v roce – prázdniny. I když trochu smutné na tom je to, že mne čekajíí prakticky poslední opravdové prázdniny.
A právě proto Vás teď na nějakou dobu opustím, abych si je mohla naposledny pořádně užít a načerpat nové síly a inspiraci.
Navíc to vypadá, že po návratu se už budu moci vrátit k tvorbě, což se dá jistě považovat za dobrou zprávu :)
Takže, mějte se tu krásně a za měsíc nashle!!