Návody / Beading tutorials

Všechny návody, které jsou zde uvedené, jsou mým dílem, proto prosím respektujte autorská práva. Návody jsou určeny pouze pro osobní použití, ne pro komerční účely!

BRACELETS – NÁRAMKY

EARRINGS – NÁUŠNICE

NECKLACES – NÁHRDELNÍKY

PENDANTS – PŘÍVĚSKY

BEADED BEADS – ŠITÉ KORÁLKY

OTHER – OSTATNÍ

4 komentáře u “Návody / Beading tutorials

  1. Mně se to strašně líbí, krásná schémata, vše pochopitelné, dobré foto. Text jsem pročítala diagonálou, takže jsem nestihla hledat případné chyby, obrázky jsou dostatečně názorné. Myslím, že návod potěší hodně korálkářských duší. Gratuluji k dobře odvedené práci.

  2. Taky se mi to moc líbí… jasné, srozumitelné, dobré fotky, polopatický popis, jasná schémata. Moc dobrý návod! Palec nahoru.

  3. Parádní návod i pro takové méně chápavé jako jsem já, díky. Myslím, že budou nové ozdoby na vánoční stromeček :-)

  4. You had a picture of a bracelet using ripple beads on Pinterest. It said free pattern but it’s nowhere in sight. I bought a lot of ripple beads and would like to make the bracelet that used them that looked like flowers but I don’t see the pattern anywhere.

    Thanks,
    Sondra

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>